Frivillige ledere

Her finder du en oversigt over alle vores frivillige ledere.

Hvis du er i tvivl om, hvem du skal kontakte, kan du prøve kontaktpersonen for den relevante aldersgruppe.

Ellers kan du kontakt chefen for det hele, vores gruppeleder Jesper på tlf. 4717 1249 eller mail: gruppeleder@egedal-spejder.dk.

Familiespejdere (3-6 år)

Kamilla Vej (kontaktperson)
Mail: kamilla@egedal-spejder.dk
Mobil: 2011 8510

Niels Christian Bendixen
Mail: NielsChristian@egedal-spejder.dk
Mobil: 2575 1338

Niels Erik Meier
Mail: NielsErik@egedal-spejder.dk
Mobil: 3091 6687

Bævere (0.-1. klasse)

Malene Reinholdt Olesen (kontaktperson)
Mail: malene@egedal-spejder.dk
Mobil: 2120 6444

Mette Reinholdt Rasmussen
Mail: mette@egedal-spejder.dk
Mobil: 5115 0765

Tilde Sofie Mogensen
Mail: tilde@egedal-spejder.dk
Mobil: 2670 0473

Ulve (2.-3. klasse)

Jeanette Thers Karstenberg (kontaktperson)
Mobil: 4095 1167
Mail: jeanette@egedal-spejder.dk

Lars Thyme
Mail: lars@egedal-spejder.dk
Mobil: 2971 0589

Juniorer (4.-5. klasse)

Christina B. Christensen (kontaktperson)
Mail: christina@egedal-spejder.dk
Mobil: 4019 1194

Spejdertrop og seniorspejdere (6. klasse – 17 år)

Christian Thyme Nørregaard (kontaktperson)
Mail: christian@egedal-spejder.dk
Mobil: 2166 6629

Roverklanen, Mr. Mac Merphey’s Clan (18 år +)

Christina B. Christensen (kontaktperson)
Mail: christina@egedal-spejder.dk
Mobil: 4019 1194

Mette Reinholdt Rasmussen
Mail: mette@egedal-spejder.dk
Mobil: 5115 0765

Ledere uden enhed

Bent Olesen
Mail: bent@egedal-spejder.dk
Mobil: 4017 7229

Anne Thyme Nørregaard
Mail: anne@egedal-spejder.dk
Mobil: 2328 5391