Frivillige ledere

Her finder du en oversigt over alle vores frivillige ledere.

Hvis du er i tvivl om, hvem du skal kontakte, kan du prøve kontaktpersonen for den relevante aldersgruppe.

Ellers kan du kontakt chefen for det hele, vores gruppeleder Jesper på tlf. 4717 1249 eller mail: gruppeleder@egedal-spejder.dk.

Familiespejdere (3-6 år)

Kamilla Vej (kontaktperson)
Mail: kamilla@egedal-spejder.dk
Mobil: 2011 8510

Niels Christian Bendixen
Mail: NielsChristian@egedal-spejder.dk
Mobil: 2575 1338

Niels Erik Meier
Mail: NielsErik@egedal-spejder.dk
Mobil: 3091 6687

Else Tvede Meier
Mail: else@egedal-spejder.dk

Bævere (0.-1. klasse)

Malene Reinholdt Olesen (kontaktperson)
Mail: malene@egedal-spejder.dk
Mobil: 2120 6444

Mette Reinholdt Rasmussen
Mail: mette@egedal-spejder.dk
Mobil: 5115 0765

Ulve (2.-3. klasse)

Jeanette Thers Karstenberg (kontaktperson)
Mobil: 4095 1167
Mail: jeanette@egedal-spejder.dk

Lars Thyme
Mail: lars@egedal-spejder.dk
Mobil: 2971 0589

Juniorer (4.-5. klasse)

Christina B. Christensen (kontaktperson)
Mail: christina@egedal-spejder.dk
Mobil: 4019 1194

Spejdertrop og seniorspejdere (6. klasse – 17 år)

Kristine Nymand Poulsen (kontaktperson)
Mail: kristine@egedal-spejder.dk
Mobil: 2256 6134

Lasse Winther Jakobsen
Mail: LasseW@egedal-spejder.dk
Mobil: 4085 9560

Roverklaner (18 år +)

Klan Batmæn

Alex Fihl (kontaktperson)
Mail: alex@egedal-spejder.dk
Mobil: 4043 5247

Klan NoName

Christian Nørregaard (kontaktperson)
Mail: christian@egedal-spejder.dk
Mobil: 2166 6629

Anne Thyme
Mail: anne@egedal-spejder.dk
Mobil: 2328 5391

Mr. Mac Merpheys Clan

Elsebeth Jensen (kontaktperson)
Mail: elsebeth@egedal-spejder.dk
Mobil:

Mette Reinholdt Rasmussen
Mail: mette@egedal-spejder.dk
Mobil: 5115 0765

Ledere uden enhed

Annelise Aaby Oleson
Mail: annelise@egedal-spejder.dk
Mobil: 5361 7229

Bent Olesen
Mail: bent@egedal-spejder.dk
Mobil: 4017 7229

Christen Fihl
Mail: christen@egedal-spejder.dk
Mobil: 2244 4877